Bateria prysznicowa z dużą deszczownicą - Antonio biała rączka

3 Produkty

Ostatnie egzemplarze!

1 690,00 zł

Dodatkowe informacje:

bateria prysznicowa z dużą deszcownicą; bateria z mieszaczem ciepłej i zimnej wody; bateria prysznicowa z wylewką; bateria prysznicowa z ceramiczną słuchawką

Wyjątkowy, mosiężny zestaw prysznicowy retro wykonany z wysokogatunkowego mosiądzu, który cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Bateria prysznicowa mosiądz znakomicie pasuje do wszystkich wnętrz w stylu retro, kolonialnym czy też rustykalnym. W naszej ofercie znajdują się także inne baterie prysznicowe, wannowe oraz umywalkowe w tym samym stylu i kolorze.

Baterie pod prysznic w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją. W przypadku zwrotu, zestaw pod prysznic z mosiądzu jest wymieniany na taki sam, bądź zwracane są pieniądze w pełnej kwocie zakupu. Baterie prysznicowe retro uszkodzone podczas transportu można reklamować wyłącznie w obecności kuriera (prosimy o otwieranie przesyłki w obecności kuriera).

Jeżeli bateria prysznicowa z ceramiczną słuchawką zakupiona w naszym sklepie nie spełnia oczekiwań Klienta, istnieje możliwość zwrotu lub zamiany na inny.Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bateria prysznicowa z dużą deszczownicą - Antonio biała rączka

Bateria prysznicowa z dużą deszczownicą - Antonio biała rączka