Perlita - bateria prysznicowa w stylu retro

2 Produkty

Ostatnie egzemplarze!

1 790,00 zł

Dodatkowe informacje:

bateria natryskowa retro z deszczownicą; bateria prysznicowa z kurkami ciepłej i zimnej wody; bateria prysznicowa z długą wylewką

Wspaniała bateria prysznicowa retro wykonana z wysokogatunkowego mosiądzu, który cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Bateria prysznicowa znakomicie pasuje do wszystkich wnętrz w stylu retro, kolonialnym czy też rustykalnym. W naszej ofercie znajdują się także inne baterie prysznicowe, wannowe oraz umywalkowe w tym samym stylu i kolorze.

Baterie łazienkowe retro w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją. W przypadku zwrotu, bateria prysznicowa w kolorze szczotkowanego mosiądzu jest wymieniana na taką samą, bądź zwracane są pieniądze w pełnej kwocie zakupu. Armatura prysznicowa uszkodzona podczas transportu może być reklamowana wyłącznie w obecności kuriera (prosimy o otwieranie przesyłki w obecności kuriera).

Jeżeli bateria prysznicowa ścienna retro zakupiona w naszym sklepie nie spełnia oczekiwań Klienta, istnieje możliwość zwrotu lub zamiany na inną.

Wysokość całkowita: 90 - 130 cm
Rodzaj Bateria z kurkami
Średnica deszczownicy: 20 cm
Odległość między otworami instalacyjnymi: 15 cm
Typ zaworu Ceramiczny
Kolor Oleisty brąz
Materiał Mosiądz
Zastosowanie Łazienka

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Perlita - bateria prysznicowa w stylu retro

Perlita - bateria prysznicowa w stylu retro