Heksagonalne kafle jednobarwne - niebieskie

Typ: płytki podłogowe, cementowe Wymiary: 20.00 x 23.00 cm 1 m2 zawiera 22 płytki Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm) Waga:  1.17 kg (1 płytka) Wykończenie: naturalne (bez zmian koloru), matowe lub połyskujące (przy użyciu impregnatu lub wosku) Czas oczekiwania: 14 dni roboczych Minimalne zamówienie: 4 m2 Cena za 1 m2

1000 Produkty

390,00 zł

Heksagonalne płytki tworzą oryginalne łamane wzory. Heksagony są świetnym rozwiązaniem dla osób, których znudziły płytki tradycyjne. Sześciokątne płytki tworzą nowe i oryginalne wzory oraz nadają się idealnie do patchworków.
Płytki heksagonalne mogą tworzyć wzory przestrzenne bądź wzory bazujące na wzorze plastra miodu.

Sprzedawane przez nas płytki udowodniły swoją wytrzymałość w specjalistycznych testach na odporność i ścieralność. Zalecamy użycie impregnatu (jest w naszej ofercie), który nie tylko pozwoli na zabezpieczenie płytki przed brudem i płynami, ale także sprawia, iż kolory płytek są bardziej nasycone.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Heksagonalne kafle jednobarwne - niebieskie

Heksagonalne kafle jednobarwne - niebieskie

  • Typ: płytki podłogowe, cementowe
  • Wymiary: 20.00 x 23.00 cm
  • 1 m2 zawiera 22 płytki
  • Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
  • Waga:  1.17 kg (1 płytka)
  • Wykończenie: naturalne (bez zmian koloru), matowe lub połyskujące (przy użyciu impregnatu lub wosku)


Czas oczekiwania: 14 dni roboczych
Minimalne zamówienie: 4 m2
Cena za 1 m2

Impregnacja płytek cementowych jest konieczna. Przed przystąpieniem do impregnacji warto zapoznać się z typami impregnacji w zależności od przeznaczenia powierzchni, na której będą układane płytki cementowe. W celu właściwej ochrony i konserwacji płytek cementowych zalecamy użycie naszych impregnatów, gdyż są to impregnaty, które przetestowaliśmy, i wiemy jak się zachowują pod wpływem różnych środków. Impregnaty te najlepiej chronią płytki w porównaniu do innych przetestowanych przez nas środków. 

Impregnaty zapobiegają przebarwieniom oraz wsiąkaniu wszelkich substancji płynnych. Chronią także przed ścieraniem. Środki impregnujące nie zapewniają całkowitej ochrony przed wszystkimi typami zabrudzeń, lecz dotyczy to wyłącznie długotrwałej ekspozycji na te środki.

Przy długotrwałej ekspozycji na środki, które mogą je zabrudzić (w szczególności: kawa, wino, herbata, soki, żrące środki do czyszczenia), płytki mogą ulec trwałemu odbarwieniu lub uszkodzeniu. Impregnaty zabezpieczają warstwę wierzchnią płytek i ułatwiają ich konserwację, dzięki warstwie ochronnej, która tworzy się na płytce.